מחירי כרטיסי טיסה לארה"ב

ארצות הברית נחשבת לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ויש בה למעלה מ-300 מיליון תושבים. ישראלים רבים, בגילאים שונים, מחפשים את עתידם בארצות הברית, ביניהם צעירים רבים אחרי צבא אשר טסים לעבוד בחו"ל במגוון תחומים, בין היתר מכירות בקניונים, מנעולנות, התקנת מערכות אבטחה, ניקיון, אבטחה ועוד. ישנו מגוון הזדמנויות עבודה בארה"ב וחשוב לדעת כי ישנן חברות השמה המציעות מימון של כרטיסי הטיסה לעובדים חדשים, אך לעיתים עליכם לרכוש בעצמכם את כרטיס הטיסה לארה"ב. כדאי לדעת כי מחירי כרטיסי טיסה לארה"ב משתנים בהתאם לעונה, חברת התעופה, יעד הנחיתה ופרמטרים נוספים, לרבות אם בוחרים בטיסה ישירה או טיסה עם עצירת ביניים באחת מערי אירופה (קונקשיין).

הזמנת כרטיס טיסה לארה"ב מראש

חשוב לתכנן מראש את הטיסה לארה"ב וכדאי לדעת כי כאשר מזמינים טיסות כחודשיים או שלושה לפני מועד ההמראה ניתן ליהנות לרוב ממחירים מוזלים יותר. יחד עם זאת, ניתן למצוא מבצעים של הרגע האחרון ולכן חשוב לעקוב אחרי האתרים המובילים ולבדוק באתרים של חברות התעופה המציעות טיסות לארה"ב. כדאי לדעת כי חברות התעופה מתמחרות באופן שונה את מחיר המושבים כאשר מי שמזמין טיסה מראש זוכה לרוב למחיר כרטיס טיסה נמוך יותר.

טיסות מוזלות לארה"ב

על מנת להוזיל את עלויות הטיסה לארה"ב כדאי לחפש טיסות עם עצירת ביניים באירופה. חשוב לדעת כי אין טיסות low cost מתל אביב לארה"ב והדרך היחידה להוזיל את עלויות הטיסה היא באמצעות חיפוש חברות תעופה היוצאות מבן גוריון, עוצרות באחת מערי אירופה (או דרך ירדן) וממשיכות משם ליעד הנבחר בארה"ב. אגב, במקרים רבים עליכם לנחות באחת הערים הגדולות בארה"ב ולהחליף לטיסת פנים על מנת להגיע ליעדכם. כאן המקום לציין כי ניתן לרכוש כרטיס טיסה מחברת Aeroflot הרוסית עם עצירת ביניים במוסקבה, אליטליה שעוצרת ברומא, איבריה העוצרת במדריד, בריטיש איירוויס העוצרת בלונדון, לופטהנזה שעוצרת בפרנקפורט ויש עוד מגוון חברות תעופה העוצרות באחד מערי הבירה באירופה. אמנם בדרך זו הטיסה נמשכת זמן רב יותר אך ברוב המקרים ההמתנה משתלמת בגלל החיסכון במחיר הטיסה.

טיסות ישירות לארה"ב

כדי לקצר את זמני ההגעה לארה"ב ניתן לרכוש טיסה ישירה באמצעות חברת אל על או חברות אחרות. ההמראה מבן גוריון וניתן לנחות באחד מהיעדים המבוקשים כמו ניו יורק ולוס אנג'לס. כדי להגיע למקום העבודה המחכה לכם יש לרכוש טיסת פנים וניתן לעשות זאת עוד מהארץ באמצעות סוכן נסיעות או דרך אתרי חברות התעופה.

טיסות לארה"ב – השוואת מחירים

לפני שאתם ממהרים להזמין כרטיס טיסה לארה"ב חשוב לערוך סקר השוואת מחירים באינטרנט. ניתן לפנות לסוכן הנסיעות שלכם על מנת שזה יציע לכם את הפתרון הנוח והמשתלם ביותר אך כיום בעידן האינטרנט קל לבצע השוואת מחירים באמצעות אתרים ייעודיים או על ידי חיפוש באתרי הבית של חברות התעופה השונות. השוואת מחירים מאפשרת לכם לאתר מועדי טיסות זולות אך יש לזכור כי לא ניתן לשלם בתשלומים וכמובן שחשוב להוציא ויזה לארה"ב מראש.