הצעות עבודה בארה"ב

הצעות עבודה בארה"ב מככבות בלוחות הדרושים בחו"ל. ארצות הברית היא היעד האולטימטיבי והמועדף על ידי ישראלים המחפשים אפשרויות עבודה בחו"ל. עבודות בארה"ב ניתן למצוא הן בתחום המקצועי והן בתחומים שאינם דורשים ידע מוקדם, וההכשרה תינתן במקום או בארץ לפני הנסיעה. כלומר, במידה ואתם אקדמאים בעלי ידע מקצועי המעוניינים ברילוקיישן לארצות הברית – תוכלו למצוא הצעות עבודה שונות בתחום המחשבים וההייטק למשל. לעומת זאת, במידה ואתם חיילים משוחררים או סטודנטים בחופשת הסמסטר – מגוון הצעות עבודה משתלמות מחכות לכם בתחומי המכירות, אבטחה, הובלות ועוד.

הצעות עבודה לאקדמאים ובעלי ידע מקצועי

עבור אקדמאים, בעלי ניסיון במקצוע נדרש וידע מקצועי, עבודה בארה"ב יכולה להיות כר פורה – אנשי מקצוע מוכשרים יוכלו להשתלב בפרויקטים שונים ולעבוד בחברות מובילות בארצות הברית. מתכנתים עם ידע טוב באנגלית יוכלו למצוא תעסוקה בחברות שונות המחפשות עובדים מנוסים, ליהנות מהאפשרות לעבוד בארץ האפשרויות ולזכות להרוויח את שכרם בדולרים. גם מי שמשתלבים בעבודה במחשבים בחברות ישראליות כמו אלביט, יוכלו להישלח לפרויקטים בארה"ב. כך יוכלו להכיר אופי עבודה בתנאים דומים ושונים לאלה בארץ.

הצעות עבודה לצעירים

צעירים רבים לאחר צבא או אחרי תואר ראשון מחפשים עבודה זמנית בארה"ב, כזו שתאפשר להם להרוויח הרבה כסף בפרק זמן קצר וגם לטייל בארצות הברית. הצעות עבודה בארה"ב לצעירים מתחלקות לעבודה במכירות ועבודות לא בתחומי המכירות.

עבודה במכירות בארה"ב

במשך כמה חודשים של עבודה אינטנסיבית, תותחי מכירות יוכלו לחסוך סכום כסף שיאפשר להם מעט חמצן, ניסיון ואפשרות להיפתח לאפשרויות תעסוקה שהם לא חשבו עליהן קודם. הצעות עבודה בארה"ב בתחום המכירות, אם בשיווק ואם במכירה בעגלות בקניונים או במכירות מדלת לדלת הן רבות. ברוב העבודות בתחום המכירה השכר הוא באחוזים מתוך ההכנסות. המוצרים הפופולאריים ביותר הם מוצרי ים המלח, ובקניונים יש דוכנים רבים של מוצרים אלה המופעלים על ידי ישראלים.

הצעות עבודה לא בתחומי המכירות

מי שעבודה במכירות לא מתאימה לו, יוכל למצוא מגוון הצעות עבודה נוספות, כגון מובינג (הובלות), אבטחה, טיפול בילדים, הדרכה ועוד. תחום ההובלות זכה לפופולאריות רבה בשנות השמונים והתשעים, בעיקר בניו יורק, ועדיין מהווה אופציה רווחית ומאתגרת לעבודה לא במכירות. זו עבודה פיזית קשה הדורשת מוכנות גופנית ויכולת לעבודה בצוות. צעירים רבים שרוצים לנקות קצת את הראש, יעדיפו עבודה כזו שאינה דורשת מחשבה או אינטראקציה עם הרבה אנשים מדי יום.

סינון הצעות העבודה

פעמים רבות הצעות עבודה בארה"ב באתרים מסחריים שונים נראות שרלטניות משהו, חשוב לבחור בחברה שנתפסת בעיניכם כאמינה ותמיד לבקש המלצות מצעירים שהועסקו דרכה בעבר. אם יש לכם המלצות לחברה זו או אחרת מחברים או מכרים, עשו בהן שימוש, כי יש דברים שלא כדאי להשאיר למזל. כאשר אתם עוסקים בעתידכם מתוך כוונה לטוס לארה"ב כדי לחסוך כסף, היו ערים לכך שבחברות רבות אתם מועסקים בשכר שהוא אחוז מכלל המכירות שתבצעו. קחו בחשבון שלא כל אחד נולד תותח מכירות, ולא כל אחד מרוויח אותו דבר מעבודה כזאת, ויש כמובן את האפשרות הלא נעימה שאף תפסידו סכום כסף, בגלל טיסות לא זולות ועלות מחייה גבוהה. לכן, קחו אוויר, עיינו בקפדנות בהיצע של הצעות העבודה, האמינו בעצמכם והיו מודעים למגבלותיכם.

אשרת עבודה בארצות הברית

כדי לעבוד באופן חוקי בארה"ב זקוקים לויזת עבודה. אשרת העבודה הפופולארית ביותר היא מסוג H2B המיועדת לעובדים שאינם אזרחי ארה"ב, לפרק זמן מוגבל. אשרה זו דורשת אישור ממעסיק או חברה מעסיקה בארה"ב, ידע בסיסי באנגלית, רצון כן לחזור לישראל בתום תקופת העבודה ודרכון בתוקף. חברות רבות המגייסות עובדים מהארץ מנפיקות אישור מחברה מעסיקה בארה"ב שתסייע בקידום התהליך. אשרת עבודה זו ניתנת לתקופה של מינימום ארבעה חודשים.