דרושים בארה"ב

שוק העבודה בחו"ל משגשג היום יותר מאי פעם והיעד המועדף על צעירים נשאר ארה"ב. אתרי אינטרנט רבים בתחום מפרסמים בלוחות דרושים בארה"ב הצעות עבודה במגוון תחומים. לאורך כל השנה דרושים בארצות הברית צעירים וצעירות בעלי מוטיבציה ורצון להרוויח כמה שיותר בתקופה של מספר חודשים. רוב העובדים הם חיילים משוחררים המעוניינים לחסוך כסף לטיול או ללימודים וסטודנטים היוצאים לעבוד בתקופת הקיץ כדי לממן את שנת הלימודים הבאה.

דרושים בארה"ב במכירות

עיקר העבודות המתפרסמות בלוח דרושים בארה"ב הן עבודות הקשורות לתחום המכירות, אם זה מכירות של מוצרי קוסמטיקה בקניונים או מכירת תמונות מדלת לדלת. העגלות בקניונים נחשבות לשיטת המכירה הפופולארית ביותר בארה"ב ולעבודה זו דרושים מוכרים בדרך כלל בתקופת החגים, כלומר חודשי ספטמבר עד ינואר לערך, כיוון שבתקופה זו הקניונים מתמלאים בקונים פוטנציאלים, המחפשים מתנות לחג עבור קרוביהם. בעגלות מוכרים מוצרי קוסמטיקה של ים המלח, תכשירי טיפוח למיניהם, איפור, צעצעועים, תכשיטים ועוד

שיטת מכירות נפוצה נוספת היא מכירות מדלת לדלת. לעבודה זו דרושים בארה"ב צעירים וצעירות יצירתיים ובעלי יוזמה, המעדיפים את השטח על פני הקניון הסגור. בשיטת הדלת לדלת המוכרים מסתובבים בשכונות אמידות עם תיק ובו תמונות שמן ומנסים למכור את מרכולתם. העבודה כוללת היכרות אינטימית יותר עם המקומיים כיוון שהמוכרים נכנסים לבתיהם. לעבודה במכירת ציורי שמן מדלת לדלת דרושים עובדים לאורך כל השנה, לא רק לתקופת החגים.

עבודה בארה"ב לא מכירות

בלוחות הדרושים בארה"ב אמנם תחום המכירות מככב, אך ניתן למצוא פה ושם גם עבודות שלא קשורות למכירות כמו הובלות, טיפול בילדים, דיג ואפילו חטיבת עצים. לכל עבודה היתרונות והחסרונות שלה, כך שאם אתם מתלבטים רצוי להתאים לעצמכם עבודה המשתלבת עם הצדדים החזקים שלכם.

חיפוש בלוח דרושים בארה"ב

ישנן כיום מספר רב של חברות ישראליות המעסיקות עובדים צעירים לעבודות שונות בערים גדולות וקטנות יותר. חברות אלו דואגות לנחיתה רכה של העובדים, משכנות אותם בדירות מרוהטות ומאובזרות, כך שהשהייה מחוץ לשעות העבודה תהיה נעימה ככל האפשר. לרוב החברה דואגת גם להסעות למקום העבודה, אם זה קניון או השכונה בה מתבצעות המכירות וגם מארגנת מידי פעם בסופי שבוע ימי כיף לעובדים, כדי שיכירו את האזור בו הם נמצאים.

במהלך חיפוש בלוח דרושים בארה"ב אחר חברה המציעה עבודה המתאימה לכם באזור מסוים, רצוי לבדוק קצת רקע על החברה, לוודא שתקבלו את התנאים המתאימים וכשאתם מדברים עם אחד מנציגיה מומלץ לבקש מספרים של אנשים שעבדו שם ולשאול אותם שאלות נוספות על החברה ויחסה לעובדים. קחו בחשבון שחלק גדול מהחברות דואגות למספר ימי הכשרה לפני הטיסה, מה שמעיד בדרך כלל על רצינות החברה. מתחילת תהליך החיפוש בלוחות דרושים בארה"ב יכול לעבור לעיתים חודש עד הנסיעה עצמה, כשבאמצע תעברו ראיון עבודה, הכשרה וכן תצטרכו לדאוג לאשרת כניסה – ויזה לארה"ב. מכאן השמים הם הגבול, אז בהצלחה!